Fono Müzik

 

 

 

Dinlemek veya indirmek için:

 

 

 

 

BASIN BÜLTENİ:

ER- G X BARON X ARES sansasyonel bir şarkıyla rap camiasına giriş yapıyorlar.

Söz ve müzikleri kendilerine ait olan eserin mix masterı El Yasso’ya ait. “Munchies” adlı eserin kayıtları Senato Music’te yapıldı. Ekibin menajerliğini Melih Akgül üstlenmekte. Geçtiğimiz günlerde şarkının videosu Tolunay Tekmek tarafından çekildi. Munchies “Fono Müzik” etiketiyle tüm yasal dijital platformlarda. Munchies yeni şarkıların habercisi niteliğinde rap severlere göz kırpıyor. Bizi dinlemeye devam edin.

Erciyes ERDOĞDU ( ER-G )

Adım Erciyes. 1999 yılında İngiltere’nin liverpool eyaletinde doğdum. Kuzenimle eğlence amaçlı müzik yaparken bu işi benimsedim ve güzel projelerde bulundum. Müziğe olan ilgim çok eskiye dayanıyor. Müziğin artık işim mesleğim haline gelmesini istiyorum.Önümüzdeki projelere hazırlanıyorum.

Doğukan TUNÇ ( BARON )

Adım Doğukan. 1998 yılında İstanbul’da doğdum ve istanbulda yaşıyorum. Müziğe olan ilgim enstrümanlarla başladı. Sonrasında abimle bir stüdyo kurup vokal kayıt almaya başladık. İşlerimize ve kendime son derece güveniyorum. Hayatımın büyük kısmında müzikle ilgilenmek ve bu işten gelir elde etmek istiyorum.

Ömer AKGÜL ( ARES )

Adım Ömer. 1994 yılında İstanbul’da doğdum İstanbul’da yaşıyorum. Uzun zamandır müzikle hobi olarak uğraşıyorum kendimi bu konuda geliştirdiği mi düşünüyorum. Rap müziğini ilk günden beri takip ediyorum, bu konudaki bilgiler mi ve yeteneğimi artık gözler önüne sermenin zamanı geldiğini düşünerek piyasaya ilk adımımı attım. Zamanımın çoğunu müzik için ayırmak ve bu işten gelir elde etmek istiyorum.

Melih AKGÜL

Menajer.

Tolunay TEKMEK

Yönetmen.

Yorum Yok

İlk kişi olarak bir yorum bırakabilirsiniz.

Bir yorum bırak