Fono Müzik

 

 

 

Dinlemek veya İndirmek için:

 

 

 

 

BASIN BÜLTENİ:

İzmir’li sanatçı Koyu, şarkı sözü yazarı ve bestecisidir. Doğancan Kösegil, sahne adı Koyu’yla, 2016 yılında ilk demolarını kendi Youtube kanalından, 2020 yılı itibariyle de şarkılarını çeşitli dijital platformlarda yayımlayarak özgün bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır. 2022 yılında Fono Müzik ile yolları kesişen Koyu’nun ilk işbirliği olan “Sen Benim Başıma Gelen En Güzel Şey” adlı teklisi kısa bir sürede Spotify’da 3 milyondan fazla dinlenmeye ulaşmıştır. Şarkı, Spotify “Viral 50” listesinde uzun bir süre kalmıştır. İlk teklisinin ardından gelen ikinci teklisi “Felaket”, Spotify editör listelerinde ve çeşitli radyoların listelerinde yer bulmuştur.

 

Koyu’nun yeni teklisi “Yokluğunda” 17.03.2023 tarihinde sevenleriyle buluşuyor. Kısa sürede büyük ilgi toplayan Koyu, “Yokluğunda” teklisiyle bahar aylarında çıkması beklenen EP’sinin haberini de duyurmuş oluyor.

 

Şarkılarında, aşkı da ayrılığı da en gerçek halleriyle anlatan Koyu, “Yokluğunda” teklisinin video klibi ile bu kez sevenlerinin karşısına çıkıyor. Video klibin yapımcılığını RNG film üstlenirken yönetmen koltuğunda Ufuk Çavuş var.

 

Fono Müzik etiketiyle yayımlanan “Yokluğunda” teklisinin söz ve müziği Doğancan Kösegil’e ait. Bas gitarda Burak Güngörmüş, elektro gitarda Giray Şipit, davulda Görkem Görmüş’ü dinliyoruz. Burak Gürpınar ve Arın Baykurt’un katkılarıyla Stüdyo Pür’de kaydedilen şarkının düzenlemesi ve Mix – Master’ı ise Umut Tosun’a ait.

 

 

 

 

 

 

Yorum Yok

İlk kişi olarak bir yorum bırakabilirsiniz.

Bir yorum bırak