Fono Müzik

 

 

 

 

 

 

 

 

BASIN BÜLTENİ:

Geçtiğimiz ay ‘Yokluğunda’ teklisinin çıkışıyla haberini aldığımız Koyu’nun yeni EP’si ‘Senden Kalanlar’ yayımlandı. ‘Sen Benim Başıma Gelen En Güzel Şey’ ve ‘Felaket’ teklileriyle büyük bir beğeni toplayan başarılı sanatçı Koyu, dinleyicilerine çok özel bir albüm hazırladı.

Beş şarkıdan oluşan ‘Senden Kalanlar’ yalnızca bir müzik albümü değil adeta bir ilişkinin başından sonuna kadar hikayesini anlatır nitelikte. Tüm şarkıların söz ve müziği Koyu’ya ait olan ‘Senden Kalanlar’ albümünde ilk şarkı ‘Çek Beni Kendine’ ile yeni başlayan heyecanlı bir aşk hikayesi duyuyoruz. Koyu’yu ikinci video klibi ile izleyeceğimiz, albümün de ikinci şarkısı olan ‘Sert Kaya’ ile bu aşkın güçlenip derinleştiğini hissediyoruz. EP’nin ‘Sana İhtiyacım Var’ ve ‘Dünyanın Düğümleri’ isimli şarkılarında, ilişki gel-gitli halleriyle devam ediyor. Geçtiğimiz ay yayımlanan, ilk video klibiyle Koyu’yu izlediğimiz ve albümde son şarkı olarak yer alan ‘Yokluğunda’ ise sonunda kaybedilen aşka adeta bir ağıt niteliğinde.

Koyu, ‘Senden Kalanlar’ EP’siyle dinleyicilerine bir birlikteliğin ilk heyecanını, aşkını, sitemini, özlemini ve ayrılığın acısını sırayla yaşatıyor diyebiliriz. Dinleyen herkesin kendi yaşamına ve anılarına tanıdık bir duygu bulacakları aşikar. Başarılı sanatçı dinleyicilerine hemen herkesin yaşadığı bir hikayeyi anlatıyor.

Fono Müzik etiketiyle yayımlanan ‘Senden Kalanlar’ albümünün kaydı Stüdyo Pür’de gerçekleşti. Albümün mix-master’ı ise Umut Tosun’a ait. Albümün ikinci şarkısı ‘Sert Kaya’ video klibinin ise yapımcılığını RNG Film üstlenirken yönetmen koltuğunda Ufuk Çavuş var.

Şarkı Listesi:

1. Çek Beni Kendine
2. Sert Kaya
3. Sana İhtiyacım Var
4. Dünyanın Düğümleri
5. Yokluğunda

Yorum Yok

İlk kişi olarak bir yorum bırakabilirsiniz.

Bir yorum bırak